در دنیای معاملاتی قرن21 از تکنولوژی بسیار استفاده شده است.حتی می توان بیان کرد اگر امروزه تکنولوژی را از بازار حذف کنیم،دنیای معاملات برهم می خورد.
مشتریان بازار تکنولوژی دو دسته هستند،دسته اول توسعه دهندگان هستند که شرایط را برای استفاده و کاربردی کردن این فضا آماده می کنند و دسته دوم پذیرندگان هستند که از خدمات ارائه شده استفاده می کنند.
بازار تکنولوژی هم مانند یک جامعه در حال فعالیت،پیشرفت و گسترش است،هرچه بیشتر فکر کنیم ابعاد جدیدتری را در صفر و یک های این بازار کشف خواهیم کرد.

به عنوان یکی از اعضاء فعال در بازار بورس،وظیفه خود دانستم که اطلاعات خود را در قالب یک برنامه جامع و کاربردی ارائه دهم.راه های مختلفی را امتحان کردیم از جمله شبکه های مجازی همچون تلگرام،اینستاگرام و…

هر بار به دلایل مختلف سازهای علمی که در هریک از فضای تکنولوژی ساخته بودیم با خطر رو به رو می شد مثلا ثبت و بایگانی تمامی اطلاعات آموزشی در تلگرام و بعد فیلتر شدن این برنامه و… این موضوعات باعث شد تا به فکر یک برنامه همیشگی برای کاربران خود باشم تا اینکه با مشورت همکاران و دوستان تصمیم به راه اندازی اپلیکیشن CBWAVE  گرفتم.
هدفم از ساخت این اپ دو موضوع مهم بود.1.ارسال  و دریافت اطلاعات مورد نیاز در کمترین فاصله زمانی و2.حفظ و بایگانی تمامی تحلیلهای انجام شده در زمینه بورس ودیگر بازارهای مالی.

با توکل به خدا کار آغاز شده و در حرفه ای ترین و بالاترین سطح ممکن طراحی و ساخت اپلیکیشن CBWAVE به اتمام رسید.
از لحظه شروع و استارت کار تا زمان نهایی شدن اپ 603 بار اپ را به روزرسانی کردیم تا اولین ورژن تایید شده را معرفی کنیم.

این اپلیکیشن در چهار بخش آموزش،تحلیل،سیگنال و خبر فعالیت دارد که با مراجعه به بخش گالری می توانید بخش های مختلف اپ را مشاهده کنید